Зеленський розповів, про що йтиметься на зустрічі нормандської четвірки

Президент Володимир Зеленський 3 жовтня записав відеозвернення 
Президент Володимир Зеленський 3 жовтня записав відеозвернення


За словами президента, на Донбасі має відбутися повне припинення вогню Об этом сообщает week.in.ua со ссылкой на СМИ.На зустрічі у нормандському форматі ми обговоримо шляхи припинення війни на Донбасі. На цьому наголосив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, коментуючи підписання так званої «формули Штайнмаєра».


«... відбудеться зустріч у нормандському форматі разом з президентом Франції, канцлером Німеччини та президентом Російської Федерації, де ми обговоримо шляхи припинення війни на Донбасі.


Моя позиція в цьому питанні є чіткою та зрозумілою, і вона збігається з позицією всіх українців: ми всі розуміємо, що Донбас — це Україна. І там повинен запанувати мир, відбутися повне припинення вогню, виведення іноземних військових формувань», — наголосив президент.


Він також додав, що «всі ми розуміємо, що на українсько-російському кордоні з нашого боку повинні бути українські прикордонники».


«Має відбутись обмін полоненими, щоб усі наші громадяни повернулися додому. І проведення виборів має відбутися не під дулами кулеметів, а за українським законодавством, з доступом кандидатів від українських політичних сил, українських засобів масової інформації та міжнародних спостерігачів, з можливістю реалізації свого виборчого права всіма внутрішньо переміщеними особами. Все це ми будемо обговорювати на зустрічі у нормандському форматі», — заявив він.


Нагадаємо, Зеленський запевнив, що Україна не підписувала із так званими «ЛНР» та «ДНР» жодних угод. Крім того він заявив, що «поважає право громадян на протести».Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-rozpoviv-pro-shcho-ytimetsya-na-zustrichi-normandskoji-chetvirki-629969.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя