Надувна лялька і насос: нардеп Тищенко осоромився через «формулу Штайнмаєра»

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко — Надувна лялька і насос: нардеп Тищенко осоромився через «формулу Штайнмаєра»
Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко
Нардеп спочатку порівняв Україну з насосом, а на запитання про домовленості щодо Донбасу відповів словами про надувну ляльку Об этом сообщает donetskie.in.ua со ссылкой на СМИ.


Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко не зміг пояснити домовленості щодо Донбасу, які були досягнуті в ході переговорів у Мінську, зокрема «формулу Штайнмаєра».


Відео відповіді Тищенка опубліковало «Громадське».


Нардеп спочатку порівняв Україну з насосом, а на запитання про домовленості щодо Донбасу відповів словами про надувну ляльку.


«Ви особисто знаєте, що передбачає «формула Штайнмаєра»?, — запитала у депутата журналістка.


«Так, це розведення. Найголовніше, що потрібно зрозуміти, тільки під наглядом ОБСЄ і тільки за законами України. Все, крапка. Ви берете, наприклад, іграшку, ляльку берете, ось берете ляльку. Наприклад, надувну ляльку ви берете. Ви знаєте, як з нею впоратися? Ні! Ось ляльку ви берете. І ось, щоб знати як ... Або, не знаю, машину... Чи купуєте машину. Ви знаєте, як з нею? Ось, щоб впоратися з цим завданням, вам потрібна інструкція», — заявив Тищенко.
До слова, «слуга народу» Тищенко взяв собі в помічники 22-річну модель.


Нагадаємо, під час брифінгу 1 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона відповіла на лист спецпредставника ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартіна Сайдіка, що погоджує текст «формули Штайнмаєра».


2 жовтня народний депутат від «Слуги народу», голова комітету ВР з питань зовнішньої політики Богдан Яременко заявив, що Україна рухається в напрямку припинення кровопролиття на Донбасі – «не поступаючись при цьому нічим принциповим», і 1 жовтня «ніхто нічого не підписував».


Прессекретар представника України у Тристоронній контактній групі та другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер 2 жовтня опублікувала лист з формулою Штайнмаєра, підписаний Кучмою.


Читайте також:
  • Формула Штайнмаєра чи Мінська змова


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/naduvna-lyalka-i-nasos-nardep-tishchenko-osoromivsya-cherez-formulu-shtaynmajera-629711.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя