У Франківську протестують проти призначення Шмигаля головою ОДА


Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківську люди вийшли протестувати проти призначення Дениса Шмигаля на голову облдержадміністрації. Об этом сообщает pravoconsult.in.ua со ссылкой на СМИ.

Люди вийшли під стіни адмінбудівлі із плакатами “Ні – кулуарним призначенням”, “Ми за прозорі призначення”, “Не підійшов Львову – не підійде Івано-Франківську” тощо.

“Як можна призначати цю людину на посаду, якщо на Бурштинській ТЕС недавно людина загинула. Це людина Ахметова”, – сказав Руслан Карвацький, голова профкому Бурштинської ТЕС.

Ініціатор зібрання, Богдан Борович — колишній міський голова Івано-Франківська, голова Івано-Франківської обласної організації Конгресу українських націоналісті зазначив, що тільки нещодавно вони почули про те, що Шмигаль буде головою ОДА. Саме тому, вони вирішили дізнатися, що це за людина.

“Він вирішив не тримати на балансі будинок культури в Бурштині. Він вирішив не допомагати суспільству розвивати культуру. Нам кота в мішку більше не треба. Ми одного вже вибрали”, – сказав Борович.

Люди, які вийшли під стіни ОДА, разом планують скласти звернення до президента України щодо призначення Дениса Шмигаля.

Нагадаємо, Зеленський повідомив, кого бачить очільником Івано-Франківської ОДА


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-protestuyut-proty-pryznachennya-shmygalya-golovoyu-oda/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя